Derneğimizin seçimli olağan genel kurulunu 06.11.2018 günü gerçekleştirdik.

Kuruluşundan bu yana dernek yönetiminde aktif olarak yer alan Nayime YILMAZ  Dernek Başkanlığına seçildi. Yönetim kurulunda ise Selda GAYGUSUZOĞLU, Gülsün ÖNER, Nevcihan KALE, Pervin GÜNDÜZ ve Nigar İLGÜN yer aldılar.

Sayın Başkan Nayime YILMAZ; “Yeni çalışma dönemimizde ekibimizle birlikte kadınlarımızın sorunlarına çözüm, hayatlarına destek olmak, yaşamın her alanında kadınların yetkinliğini, üretkenliğini ve söz sahipliğini arttırmak için tüm özverimiz ve gücümüz ile çalışacağız. Bu amaç doğrultusunda sivil toplum örgütlerinde yer alan gönüllülerin artması ve sosyal sorumluluk bilincinin yükselmesi de bizi özellikle sevindiriyor” dedi.

Genel Kurulda ayrıca Eylül ayında elim bir hastalık sonucu kaybettiğimiz Değerli Başkanımız Türkan DUYDU’yu anan dernek üyelerimiz, “O daima aramızda olacak. Kendisinin en güzel eseri olan takım ruhunu yaşatmak ve iyi işler başarmak için büyük bir azimle çalışacağız. Önderliğinde yaptığımız bir dolu güzel şey ve geride bıraktığı ölümsüz anılar bizlere daima ilham verecek” dediler. Ve Türkan Duydu’yu “ONURSAL BAŞKAN” olarak ilan ettiler.